Duyuru:

Deneme Duyuru Bileşenler Header Alt Soıldan Düzenle

  • Deniz Bakkal
  • 388
  • 2 Şubat 2017
  • 0
  •  

Savaş oyunları içerisinde en çok rağbet görülenler içinde olan Sniper Elite 4un tanıtım videosu yayınlandı

Text Reklam Alanı

Savaş oyunları içerisinde en çok rağbet gören Sniper Elite4  serisinin yeni oyunu için  tanıtım videosu yayınlandı. Sniper Elite 4 oyunu sevenleri tarafından merakla beklenirken gelen 6 dakika 39 saniyelik  tanıtım videosu büyük ilgi uyandırdı.

Merakla beklenen keskin nişancı oyununun çıkmasına 2 hafta kalmışken özel bir video geldi. Rebelion resmi YouTube kanalı tarafından yayınlanan video oyunun pek çok detayını gözler önüne seriyor.

 

 

6 dakika 39 saniyelik video oyunun 2. Dünya Savaşı’nda İtalya’nın işgal edilmesiyle başlayan hikayesini kısaca anlatıyor. Oyunda yapılan değişikliklerin  de çok detaylı şekilde anlatıldığı video keşif, yakın dövüş,  kale tırmanışları gibi görevleri de içeriyor.

Oyun Microsoft Windows, Sony Playstation 4 ve Microsoft Xbox One platformunda  Sevgililer Günü’nde çıkışını yapacak. 15 Şubat tarihinde oynanabilir olacak oyun 89 ile 210 lira arasında platformlara göre değişen bir fiyata sahip.

 

Bilgisayar için Steam üzerinde hali hazırda satışta olan oyunu ₺89’ye satın almak mümkün iken  PS4 için Playstation Store’da ₺209’ye

satın alınabiliyor.

 

Xbox One kullanıcıları ise Xbox Store üzerinden ₺250’ye oyuna sahip olabiliyor.

 

 

 

 

Text Reklam Alanı
Deniz Bakkal

Yazar: Deniz Bakkal #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ