Duyuru:

Deneme Duyuru Bileşenler Header Alt Soıldan Düzenle

  • Deniz Bakkal
  • 383
  • 3 Şubat 2017
  • 0
  •  

Hollywood’un Gözde Yıldızı Olma Yolunda Hızla İlerleyen Ruby Rose

Text Reklam Alanı

 

 

Ruby Rose Langenheim (d. 20 Mart 1986), Ruby Rose olarak bilinen Avustralyalı model, DJ, sanatçı, aktris, televizyon sunucusu ve eski MTV VJ’i. Rose ilk

 

 

olarak MTV Avustralya’da sunucu olarak karşımıza çıktı, daha sonra birçok modellik anlaşması yaptı, Maybelline ‘in Avustralya yüzü oldu.

 

 

Rose oyunculuk kariyerine 2008 yılında Australya filmi Suite for Fleur ile başladı. 2012 yılında ise Around the Block isimli yapımda küçük bir rol aldı. Rose’a uluslararası alanda ün kazandıran rolü ise, Orenc ıs the new black  dizisinde canlandırdığı Stella Carlin karakteri oldu.

 

Ruby Rose Melbourne[1]‘de, rol modeli olarak tanımladığı 20 yaşında sanatçı ve bekar bir anne olan Katia Langenheim’ın [2] kızı olarak dünyaya gelmiştir.[3]  Avustralyalı boksör Lionel Rose’un manevi kızıdır. Gelibolu Savaşı‘nın son hayatta kalan askerlerinden biri olan Alec Campbell’ın da torunudur.

 

Ruby Rose’u birçoğumuz Orange is the New Black dizisinden tanıyoruz. Ancak o, şu sıralar kariyerinde büyük yükselişler yaşıyor! Biz de sizler için bu hem güzel hem de yakışıklı kadının hayatını ele alalım dedik!

Text Reklam Alanı
Deniz Bakkal

Yazar: Deniz Bakkal #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ