Duyuru:

Deneme Duyuru Bileşenler Header Alt Soıldan Düzenle

  • Deniz Bakkal
  • 345
  • 27 Şubat 2017
  • 0
  •  1

Selfie için tasarlanan telefon: Meitu T8

Text Reklam Alanı

 

 

Selfie için tasarlanan telefon Meitu T8 ile tanışın. Bu akıllı telefon en iyi selfie çekimlerini yapabilmek için çok farklı özelliklere hai

Çinli akıllı telefon üreticisi ve uygulama geliştiricisi Meitu en yeni amiral gemisi modelini tanıttı. Tamamen selfie için tasarlanan telefon Meitu T8, en iyi selfie çekimlerini yapabilmek için gelişmiş özelliklerle donatıldı.

Meitu T8’de optik görüntü sabitleyiciye ve çift px faz tespiti özellikli otomatik odaklamaya (PDAF) sahip 12 MP bir ön kamera bulunuyor. Piyasadaki telefonlarda ön kamerada çok nadir görülen bu özelliklerin yanı sıra cihazda Magical AI Beautification adlı çok farklı bir teknoloji bulunuyor.

 

Magical AI Beautification, selfie çekimlerinizi güzelleştirmek için yapay zeka kullanıyor. Çekilen görüntülerden ten renginizin tonunu, yaşınızı ve cinsiyetinizi algılayan bu teknoloji daha hemen sonra görüntüyü güzelleştiriyor.

Uygulama, tek başına çekilen selfie’lerin yanı sıra grup fotoğraflarında da herkesin yüzünde ayrı ayrı değişiklik yapabiliyor. Dişleri beyazlatmaktan göz altı torbalarını kaldırmaya ve otomatik olarak uygun filtreler uygulamaya kadar birçok şey otomatikman yapılıyor.

DSLR seviyesinde ilk selfie telefonu olduğu iddia edilen Meitu T8’de ayrıca 21 MP arka kamera, 2,3 GHz işlemci, 5,2 inç AMOLED ekran, 4GB RAM ve 128GB bellek bulunuyor. Şu an için yalnız Çin’de satılan Meitu T8’in fiyatı ise 479 dolar.

Text Reklam Alanı
Deniz Bakkal

Yazar: Deniz Bakkal #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ